Pronájem automobilů v Praze na služební cesty: proč je to pohodlné?

„Tebe, Praho, je tak těžké opouštět“ – těmito nádhernými slovy začal jeden z nejslavnějších básníků Vítězslav Nezval svou báseň, věnovanou českému hlavnímu městu. Od dávných dob až po současnost byla Praha a stále zůstává oblíbeným místem spisovatelů, umělců, básníků, fotografů a samozřejmě podnikatelů.

Osobní řidič

Poměrně často si auto v České republice půjčují lidé, kteří jsou zde na služební cestě. MAD Auto – půjčovna aut v Praze, s potěšením nabízí hostům českého hlavního města auta a služby pro maximální pohodlí a volnost pohybu po tomto krásném starobylém městě. Pokud chcete, můžete kdykoliv využít služeb zkušeného řidiče, který bude zároveň v roli průvodce. Ve správný čas vám přistaví vozidlo a odveze vás k libovolnému požadovanému místu – nebudete muset bloudit úzkými uličkami města a hledal správný směr. A pokud dáváte přednost samostatnému pohybování se po Praze – k vašim službám jsou navigační systémy a komunikační zařízení.

Přistavení vozu na dohodnuté místo

Podnikatelé, kteří přijíždí do České republiky, se zpravidla potřebují rychle a pohodlně dostat z letiště na místo určení. Pokud si pro tento účel zarezervujete automobil v naší společnosti, nemusíte již na nic myslet – ve stanoveném čase bude vozidlo s řidičem přistaveno u budovy letiště nebo nádraží. Na přání může být vůz vybaven speciálními úchyty pro připevnění nákladu a prostorným zavazadlovým prostorem.

Také nám můžete bez problémů svěřit vyzvednutí svého kolegy nebo obchodního partnera – pro tento účel máme v našem vozovém parku modely business třídy (Škoda Octavia III, Škoda Octavia Combi III, Škoda Octavia III Automat, Škoda Superb, Volkswagen Passat, Hyundai i40), stejně jako třídy „lux“ – BMW X6 Automat. Rezervace vozu v České republice vám umožní vytvořit si svůj plán jednání a pracovních akcí, přičemž nebudete závislí na jízdních řádech veřejné dopravy a nebudete čelit problému pravidelného zpoždění taxi. Půjčovna aut Praha vám pomůže nejen být všude včas, ale také vychutnat si krásu nádherného hlavního města České republiky.

Vysoká úroveň služeb

V naší velmi rozsáhlé flotile vozů si budete vždy moci vybrat pro sebe tu správnou značku. Automobily jsou, mimochodem, pravidelně kontrolovány na identifikaci možných poruch. Pokud máte v plánu si půjčit auto za účelem samostatného pohybu po městě, naši zaměstnanci vám povědí o zvláštnostech řízení v hlavním městě České republiky, budou vás varovat o možných situacích na silnicích a doporučí nejkratší trasy.

MAD Auto – půjčovna aut Praha, nabízí svým klientům ty nejkvalitnější služby na nejvyšší úrovni. S námi budete moci snadno cestovat po krásném a tajemném hlavním městě České republiky během pracovní cesty a spojovat služební záležitosti s prohlídkami pamětihodností.