Peugeot 301 – dokonalé řešení pro cestování ve městě

Cestování městskými částmi hlavního města přináší skutečné potěšení. Pokud chcete naplno pocítit emoce, které Vám nepochybně poskytne výlet po Praze, pak zajisté se nespokojíte s pouhou pěší procházkou. Je naprosto nezbytné pro tento cíl půjčit si auto a objevit si tak pro sebe nové obzory v centru města a jeho předměstích.

Spolehlivým čtyřkolovým společníkem pro Vás se může stát Peugeot 301. Tento vůz kombinuje v sobě pohodlí a eleganci. Na jedné straně oceníte jeho úspornost, na straně druhé výstřední netradiční design.

Při navrhování tohoto modelu Peugeotu vývojáři sázeli především na cenovou dostupnost z hlediska rozpočtu, nicméně Vás určitě nenechá lhostejnými vzhled tohoto vozu, obrysy kterého se podobají autům dražší třídy. Reliéf kapoty a módní design předního nárazníku přidávají autu jistou podobnost se sportovním vozem.

Zaujaly Vás možnosti, které nabízí Peugeot 301? Požádejte o jeho pronájem v MAD autopůjčovna Praha. Při nulové spoluúčasti bez akontace a po třetím dnu s neomezenými kilometry!

Interiér sedanu je jednoduchý a vystižný a působí více skromným dojmem, než celkový vzhled automobilu. Žádný přepych a luxus uvnitř sice nenajdete, nicméně uspořádání předního panelu je velmi funkční a vyrobeno v klasickém stylu s pohodlným držením volantu. Avšak co se nedá Peugeotu 301 odepřít – tak to je spoustu volného místa jak v přední části kabiny, tak i v části pro pasažéry, což je určitě velké plus, které zajisté kladně ohodnotíte při Vašem cestování. Navíc určitě oceníte kufr o objemu 506 litrů, který Vám umožní vzít si na výlet všechny potřebné věci a ruční zavazadla.

Technické vlastnosti vozu také odpovídají současné době, výkon motoru s manuální převodovkou – 115 hp nebo 85 kW. Automobil je šetrný k životnímu prostředí (splňuje Euro- 5 ) a je plně v souladu se základními požadavky trhu. Pohonná jednotka o obsahu 1, 2 litru běží na benzín. Motor Peugeotu 301 je dostatečně úsporný, spotřeba ve městě činí přibližně 6, 4 l. Na dálnici spotřeba klesá na 4,3 l.

Potěšení z řízení tohoto vozu zanechá ve Vás nesmazatelný dojem. Elektrický posilovač řízení, kterým je vybaven Peugeot 301 umožňuje vynikající ovladatelnost vozu za všech jízdních podmínek. Pružné zavěšení podvozku doplněno příčným stabilizátorem, který vyhlazuje jak malé nerovnosti vozovky, tak i velké výmoly. Proto neuslyšíte ani žádný rachot pod nohama, ani hluk v pozadí, přičemž volant se Vám nebude snažit „uniknout z rukou“. Takový “ všežravec“ silnic Vám umožní snadno a bez problémů prozkoumat celé město.

Pocit komfortu Vás tedy neopustí jak při cestování po dlážděných ulicích staré Prahy, tak ani za hranicemi města. Kromě toho sedan má vynikající systém, zajišťující bezpečnost – ABS , ESP, 4 airbagy. Takže opravdu nemusíte se zbytečně strachovat.