Peugeot 208 – ideální prostředek pro cestování

Když se chystáte na delší výlet, vždy plánujete navštívit co nejvíc zajímavých míst. Prohlídka v autobuse nebo pěšky však nikdy Vám to dostatečně neumožni. Nejideálnější prostředek pro takový případ – osobní automobil. Pokud ho zrovna nemáte k dispozici, můžete si ho snadno pronajmout v autopůjčovně. Mnoho evropských zemí a měst je nejlépe prozkoumat osobně autem. Jen tak si můžete nejlépe poznat jejich každodenní kouzlo, život obyvatel a místní legendy. Například Praha skrývá v sobě mnoho tajemství. Seznámit se blíže s hlavním městem České republiky Vám umožní osobní automobil. Tuto možnost velmi často nabízí autopůjčovny v Praze. Ušetří to Váš čas, energii i nervy.

Jedním z nejpohodlnějších a nejoblíbenějších automobilů – Peugeot 208. Objem motoru od 999 cm3 do 1598 cm3 patří k tříválcovým motorům nové generace, které šetří palivo a snižují emise škodlivé CO2. Jelikož emise tvoří pouze 98 g CO2 na jeden kilometr, ovzduší kolem nádherných míst, kterými budete projíždět, znečišťováno jen minimálně.

Zaujaly Vás možnosti, které nabízí Peugeot 208? Požádejte o jeho pronájem v MAD autopůjčovna Praha. Při nulové spoluúčasti bez akontace a po třetím dnu s neomezenými kilometry!

Hlavní výhodou je, že tento vůz, pečlivě navrženy vývojáři, perfektně se hodí na dlouhé cesty. Například řízení vozidla je velmi přesné a spolehlivé. Tím je zajištěna větší bezpečnost pro řidiče, unaveného po dlouhém cestování a výletech. Mimochodem, široké panoramatické čelní sklo umožňuje úplný rozhled na silnici i okolní terén.

Dobře navržen i interiér vozidla. Cestující se v něm cítí pohodlné díky dodatečným 5 centimetrům prostoru v oblasti kolen, proto dlouhé cestování bude připadat méně náročné. Přitom samotné auto působí velmi kompaktním dojmem a vzhledem k rychlému otáčení volantem zajišťuje lehké manévrování a snadné parkování v úzkých uličkách Prahy. Délka zavazadlového prostoru – 697 mm, objem – 311l. Do auta se používá bezolovnatý benzin nebo E10. Objem palivové nádrže je 50 litrů. Maximální hodnoty spotřeby paliva při smíšeném provozu – 5,8 (l / 100 km), minimální – 3,8 l / 100 km. Například při jízdě po dálnici Peugeot 208 spotřebuje pouhých 3,7 litrů na 100 km silnice, proto je tento vůz nenahraditelný na dlouhých cestách. Může dosáhnout rychlosti až 190 km / h.
Všechny tyto přednosti umožňují proměnit i ten nejvzdálenější výlet v pohodlné a snadné cestováni jak pro pasažéry, tak i pro samotného řidiče.