Opel Corsa – Váš spolehlivý průvodce v nepříznivém podzimním počasí

Každé město má v sobě ukryto hodně zajímavého a neznámého. Ani stará Praha uprostřed Evropy není žádnou výjimkou. Ale aby cestovaní v chladné podzimní sezóně Vás neunavilo a nezkazilo Váš dojem z dovolené, rozhodně stojí za to předem si zajistit pohodlný způsob dopravy. Tady se nabízí optimální možnost objednat si auto v autopůjčovně Prahy.

Pro každodenní cestování ve velkoměstech ideálně se hodí kompaktní a snadno ovladatelné vozidlo Opel Corsa, jehož malé rozměry nevytvářejí zbytečné problémy v úzkých ulicích Evropy. Dalším plusem je, že Vám odpadají starosti s parkováním. Na silnici a v prudkých zatáčkách je vozidlo perfektně udržováno díky interakce pevného podvozku DSA a zavěšení kol s charakteristikou self-stabilizace. Velká zpětná zrcátka poskytují dobrý přehled, mlhovky zase vytvářejí podmínky, nezbytné pro pohodlný a bezpečný pohyb i během podzimních ranních mlh.

Díky vysoce výkonnému, ale přitom úspornému motoru o obsahu 1,2 l vozidlo vykazuje dynamický pohyb, spotřeba paliva při pohybu ve městě je v řádu 6,1 l/100 km. Na dálnici při rychlosti 120-140 km/h – 7 l/100 km.

Zaujaly Vás možnosti, které nabízí Opel Corsa? Požádejte o jeho pronájem v MAD autopůjčovna Praha. Při nulové spoluúčasti bez akontace a po třetím dnu s neomezenými kilometry!

S novým Opel Corsa budou spokojeni nejen ti, kteří si potrpí na kvalitu, ale také opravdové milovníci krásy. Automobil má atraktivní vzhled a stylový interiér, jeho konstrukce je vyrobená ve stylu sportovního kupé. Svažující se k zádi linie střechy kontrastují s klínovitou linií boků. Zadní dveře v pětidveřové verzi auta se mírně svazují do třetího sloupu karoserie a poskytuji tak snadné nastupování a vystupování. Vysoká linie střechy zajišťuje komfort v oblasti hlavy.

Interiér je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Zařízení na předním panelu odpovídá požadavkům různých skupin spotřebitelů. Rádio s podsvícením, lakované části volantu a středové konzoly zase potěší oko i toho nejzkušenějšího motoristy.
Auto je vybaveno funkcí “ cruise control “ – po studeném startu motor dodává do kabiny vzduch, který se automaticky zahřívá v závislosti na teplotě v kabině, venkovního vzduchu a teploty motoru. Klimatizační ofuky instalované v Opelu Corsa, několikrát převyšuji standardy kvality podobných deflektorů ve vozidlech této kategorie. Dodatečný topný systém s elektronickým ovládáním Quickheat zajišťuje rychlé zahřátí interiéru a odmlžení čelního skla, zabraňuje opakovanému zamrzání skel nebo zamlžení. S tímto vybavením pohodlné cestování je Vám garantováno i v tom nejchladnějším podzimu.