Opel Astra – přepychové auto pro nezapomenutelné cesty

Pokud máte rádi obdivné pohledy dokonce i během cestování, nový Opel Astra určitě bude to samé auto, které potřebujete. V souzvuku s majestátní pražskou architekturou auto z autopůjčovny v Praze s lehkostí a královským pohodlím přenese Vás ulicemi města. Hladká střecha, výrazné boční linie a ladný nárazník vytváří u tohoto zahraničního vozu rozkošnou siluetu. Eleganci a expresivitu tomuto modelu přidávají svažující čelní sklo a LED světla, která se podobají křídlům ptáka.
Za volantem v Opel Astra nemůžete přestat obdivovat všechny přednosti designu interiéru, uspořádání ergonomických sedadel s polštářem a bederní operkou pro řidiče a spolujezdce, kterými se výrobce postaral o Vaší pohodlnost a které zajisté oceníte během dlouhé jízdy. Dodatečný komfort nabízí taky elektronická klimatizace, doplněna senzory slunečního záření, a aktivní uhlíkový filtr, který Vás ochrání před prachem obsazeným ve vzduchu.

Zaujaly Vás možnosti, které nabízí Opel Astra? Požádejte o jeho pronájem v MAD autopůjčovna Praha. Při nulové spoluúčasti bez akontace a po třetím dnu s neomezenými kilometry!

Budete také okouzleni interiérem, provedeným z kvalitního materiálu, tvarem a dynamickými rysy kabiny. Ovládací panel je vybaven počítačovým informačním systémem, který umožňuje použití navigaci, rádia nebo MP3 přehrávače a také kontrolu dopravní informace. Zvukový systém s 8 reproduktory i sedmikanálovým výkonným zesilovačem umožní Vám poslouchat hudbu v plném rozsahu.
Další nespornou výhodou tohoto zahraničního vozu – tempomat , který je nepostradatelný na dlouhých cestách. Tato funkce umožňuje přiblížit se k vozidlu jedoucímu před Vámi a pohybovat se s nastavenou rychlosti při dodržování povolené vzdálenosti. Tento systém je schopen zvýšit bezpečnost jízdy na dálnici včasným varováním před nebezpečím srážky nebo- je-li třeba zpomalit rychlost vozu.
Zavazadlový prostor má objem 370 litrů, ale příjemným překvapením pro Vás bude zjištění možnosti složeni zadních sedadel, snížení podlahy a zvetšení výšky otvoru kufru pomoci systému Flex Floor , při které se objem zavazadlového prostoru zvýší až na 1235 litrů .
Vezmete-li v úvahu technické parametry, to zde je Opel Astra také na vysoké úrovni. Auto je vybaveno benzínovým motorem, který splňuje ekologické normy Euro 5 a tím je výrazně sníženo množství škodlivých emisí vypouštěných do ovzduší. S takovými vynikajícími vlastnostmi u tohoto vozu je poměrně skromná spotřeba paliva – 6,9 l na 100 km. Motor je vybaven automatickou převodovkou.