Články o Praze

Na této záložce Vám chceme nabídnout užitečné informace o Praze a jejím okolí.

Hned na úvod je nutno poznamenat, že Prahu nelze nepoznávat po částech. Prahu musíte pomalu procházet a občas nakouknout do místních obchůdků, prozkoumávat uličky a navštěvovat četná muzea. Protože. Více »
Cestování do Česka vlastním autem je pohodlné a riskantní zároveň. Po překročení hranice státu musíte znát a dodržovat pravidla silničního provozu, platná na tomto území. Týká se to také. Více »
Více »
V dnešní době se žádné cestování neobejde bez suvenýrů a dárků, které v nás po letech vyvolávají příjemné vzpomínky na pobyt některé zemi. Výběr suvenýrů je v Česku opravdu. Více »
Všechny cesty vedou do Prahy. Parafrázujeme-li tak známé rčení, můžeme hovořit o tomto úžasném a neobyčejném městě. Ti, kdož chtějí navštívit pohádku, jedou sem. Každý zde může sám spatřit. Více »
Česko je zemí proslulou svou bohatou historií a neméně bohatým kulturním a architektonickým dědictvím. Představte si – v České republice je údajně více než 2500 hradů a zámků, které. Více »
Město, kde vládne romantika: rady párům, které plánují svou svatbu v Praze Praha je městem zamilovaných. Dokonce i romantická Paříž ustupuje před jejím kouzlem. Láska je zde přítomna v. Více »
Česko je ideální zemí pro rodinnou dovolenou. Je se zde na co dívat a kde trávit čas dospělým a dětem. Kam tedy na dovolenou s dětmi v České republice?. Více »
Pokud jste někdy byli v Čechách o svátcích, projížděli jste autem zapůjčeným v MAD Auto autopůjčovna Praha po pražských uličkách, určitě jste se setkali s českým pohádkovým národním hrdinou. Více »
Podíváme-li se na statistiky libovolné cestovní kanceláře, zjistíme, že Česko láká milovníky evropské kultury a zajímavostí nejen v létě, ale v dalších, chladnějších měsících. Čím je česká pohádka na podzim, v zimě. Více »